Dom

Guangzhou Mendior Business Co., Ltd.

Profil firmy
Mendior Cosmetics Co., Ltd, która zawsze poświęca się opracowywaniu naturalnych produktów do pielęgnacji skóry ziołowych, takich jak kapsułki do pielęgnacji skóry, maska ​​na twarz, naturalny proszek do maskowania miękkich tkanin, peeling ciała, bomby do kąpieli, pomadki itp. To profesjonalny producent i właściciel marek eksportowych dotyczy to projektu, rozwoju i produkcji. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w produkcji, wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości, a klienci pochodzą z różnych rynków na całym świecie.

Jako profesjonalna firma produkująca kosmetyki OEM, Mendior ma kwalifikacje do importu i eksportu. Nasz warsztat zbudowany jest w całości ze standardu GMP, o powierzchni 30 000 metrów kwadratowych. Nasza roczna zdolność produkcyjna kremów osiągnęła 5000 ton metrycznych. Nasze produkty obejmują głównie 3 grupy --- pielęgnacji skóry, pielęgnacji ciała i makijażu, z tysiącami odmian we wszystkich. Dysponujemy centrum badawczo-rozwojowym z zaawansowanym sprzętem laboratoryjnym, ponad 30 specjalistami z dziedziny biochemii i dermatologii wyposażonymi w celu zapewnienia innowacji i dobrej jakości produktów. Ponadto, Mendior opiera się na silnej sile badawczo-rozwojowej technologii i produkcji i może spełnić specyficzne wymagania klientów. Dzięki ponad 25-letniej akumulacji i innowacjom, posiadamy tysiące dojrzałych i stabilnych receptur do pielęgnacji skóry, produktów do pielęgnacji ciała i produktów do makijażu zgodnych z wszelkimi potrzebami klientów. Nasza fabryka osiągnęła standard USA FDA GMPC, certyfikat ISO. Zostaliśmy wyznaczonym producentem OEM i ODM dla ponad dziesięciu znanych marek w Chinach i na rynkach zagranicznych. Zobowiązujemy się do produkcji dobrej jakości produktów do pielęgnacji skóry, pielęgnacji ciała i makijażu, w tym kremu, żelu, balsamu, toniku, maski, peelingu ciała i bomby do kąpieli.

Wszelkie życzenia dotyczące prywatnego etykietowania, OEM, półproduktów są bardzo mile widziane. Możemy również zapewnić pełen zestaw usług od pozycjonowania marki, integracji struktury produktu, projektowania opakowań, wyboru akcesoriów, produkcji produktu do planowania operacji na rynku ODM.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli możemy Ci pomóc.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

15 lat stałego rozwoju to podstawa naszego postępu

2003, została zbudowana nasza fabryka, a my sprzedajemy produkty do pielęgnacji skóry w Chinach.

W 2004 roku wielu klientów przychodzi odwiedzić naszą fabrykę i zamówić od nas produkty do pielęgnacji skóry.

W 2005 roku coraz więcej klientów z UE kontaktuje się z nami, aby zamówić produkty do pielęgnacji skóry z prywatną marką.

2014, budujemy własny dział handlu zagranicznego, którego nazwa to Guangzhou Mendior Business (Import & Export) Co., Ltd.

2018, Prawie sprzedajemy produkty do pielęgnacji skóry do wszystkich słów, rynek krajowy to UE i Ameryka Północna .....

Guangzhou Mendior Business Co., Ltd. Guangzhou Mendior Business Co., Ltd.
1 2
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Importer

Eksporter

marki : Mendior

Ilość pracowników : 100~130

Coroczne wyprzedaże : 3000000-500000

Rok założenia : 2014

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Ceramid Face Capsules na sprzedaż dobra jakość Ceramid Face Capsules na sprzedaż